10 Haziran’da yeniden açılıyoruz

Koronavirüs (Covid-19) salgını kapsamında alınan önlemler gereğince 14 Mart tarihinden bu yana kapalı olan Depo’yu, 10 Haziran Çarşamba günü itibariyle yeniden açıyoruz. Salgından kısa bir süre önce açılan, Diyarbekiri Hokin eşliğinde İkinci Baskı sergisini 4 Temmuz tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

Gerekli tedbirleri sürdürmeye devam edeceğimiz bu dönemde, Depo Çarşamba – Cumartesi günleri 12:00 – 18:00 saatleri arasında açık olacak. Çalışanlarımızın ve ziyaretçilerimizin sağlığını korumak adına binaya maskeyle girilmesi ve Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği güvenli sosyal mesafenin (en az 1,5 metre) korunması zorunludur. Binanın girişinde ziyaretçilerin kullanımına açık el dezenfektanları bulunacaktır. Dezenfektan kullanımına ve girişte yer alan diğer uyarılara ziyaretiniz boyunca dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Kapalı olduğumuz dönemde online yayınımız Red Thread’in yeni sayısını sizlerle paylaşma fırsatı bulduk. Alternatif Hakikatler ve Insta-Gerçeklikler: Çağdaş Sağın Psiko-Politikası başlıklı 5. sayıya buradan erişebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.